Montáž naší firmou

hroty odborně namontujemeOchranné hroty vám rádi odborně namontujeme. Pro montáž používáme kvalitní silikonové lepidlo, v případě potřeby ukotvíme hroty i mechanicky (šrouby, nýty, vruty, hřebíky, ...). Námi montované hroty pevně drží a nepadají, proto rádi poskytujeme záruku na montáž 5 let. Hroty i sítě montujeme i v těch nejnepřístupnějších místech pomocí lezecké techniky nebo pracovní plošiny. Naši pracovníci jsou držitelé průkazů pro práci ve výškách. Sídlíme v Českých Budějovicích.

 18 let zkušeností

sítě proti holubům S ochranou nemovitostí proti holubům máme četné zkušenosti, již 18 let úspěšně montujeme ochranné hroty i sítě proti holubům i jinému ptactvu. Provádíme též montáže sítí pro ochranu domácích mazlíčků.

Sítě proti holubům

sítě pro ochranu kočekDo míst, kam se nehodí hroty (světlíky, balkony, lodžie, dvorky, větší plochy na střechách, ...), montujeme odolné polypropylenové (PP) nebo polyamidové (PAD) sítě. Používáme výhradně kvalitní uzlované sítě, které jsou díky tepelné a chemické fixaci při výrobě velmi pevné, barevně stabilní a odolné proti UV záření. Sítě necháváme vyrobit na míru u osvědčených českých výrobců. Standardně používáme sítě o průměru vlákna 1,2 mm s okem 40 x 40 mm bílé barvy. Tyto sítě působí velmi decentně a nenápadně.V případě vašeho zájmu můžeme namontovat i jiné sítě (nejen proti holubům), různých barev, velikostí oka i průměrů vláken. Sítě napínáme do lankových rámu (ocelové lanko, pro ochranu proti korozi potažené plastem) pomocí C kroužků, které síť snadno a bezpečně přichytí. V místech, kde je to potřeba, montujeme síť tak, aby šla odepnout, rozepnout nebo odhrnout a zase snadno vrátit do původní pozice.

Sítě proti holubům na balkón nebo lodžii

Montujeme sítě proti holubům na balkóny a lodžie panelových i jiných domů. Jedná se o nejúčinnější řešení toho, jak se zbavit holubů na balkóně. Síť napínáme do lankového rámu. Umíme síť pevně ukotvit do zateplené i nezateplené fasády. Tím je zaručena dokonalá funkčnost a vysoká životnost systému.

Pokud máte zájem o tuto montáž, zašlete nám prosím fotku balkónu, přesnou adresu a informaci o tom, v jakém patře se balkón nachází. Obratem Vám uděláme přesnou cenovou nabídku.

Sítě pro ochranu koček na balkóně

Pro ochranu vašeho mazlíčka před vypadnutím z okna nebo balkonu montujeme speciální sítě s kovovým vláknem, které jsou odolné proti překousání.

Hroty proti jiřičkám a vlaštovkám

hroty proti jiřičkámProdáváme hroty nejen proti holubům, ale i proti vlaštovkám a jiřičkám. Při nákupu hrotů proti vlaštovkám a jiřičkám mějte na vědomí, že se jedná o chráněné druhy ptáků a jejich hnízda se nesmí poškozovat, hroty se montují pouze preventivně, aby ptáci nezačali stavět hnízda.

Sítě proti hnízdění drobných ptáků

sítě proti drobnému ptactvuMontujeme i sítě, které zabraňují hnízdění drobných ptáků. Tyto sítě mají hustší oka než sítě proti holubům.

Komplexní ochrana nemovitostí proti holubům

komplexní ochrana Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vždy vám připravíme nabídku, jak nejlépe a nejlevněji ochránit vaši nemovitost. Díky bohatým zkušenostem poznáme, kam použít hroty a kam raději síť. Vždy volíme co nejefektivnější řešení. 

Cenová nabídka zdarma

Pro každého zákazníka zdarma zpracujeme cenovou nabídku, na rozsahu zakázky nezáleží. Garantujeme dodržení slíbené ceny!

Vysoká životnost systému

Vzhledem k vysoké kvalitě námi nabízených hrotů i sítí má celý systém vysokou životnost (minimálně 10 let), na montáž i materiál vám poskytneme záruku nad rámec zákonných povinností.

Pojištění

 Pro případ neočekávaných problémů máme uzavřené pojištění odpovědnosti na škody do 10 000 000 Kč

Ochranné systémy proti holubům montujeme v Českých Budějovicích, Písku, Táboře, Strakonicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Třeboni, Lišově, Týně nad Vltavou, Veselí nad Lužnicí, Borovanech, Jindřichově Hradci, Kaplici a případně v dalších městech po celé ČR, případně i v zahraničí.

Jak objednávat

Pokud nás zaujala naše nabídka a chcete objednat naše zboží či služby, kontaktujte nás telefonicky na 774 213 199 nebo na mail hroty@hrotyprotiholubum.cz